ART / Lithographs / Litographs in colors 9884394
nr 988 4394
LITOGRAPHS IN COLORS
Lasse Ã…berg (b. 1940), 153/300, 231/300, 108/200, sheet: 61x45 cm,
Lasse Åberg (f. 1940), 153/300, 231/300, 108/200, bladets mått: 61x45 cm
1000
SEK 700
Monday October 19 2015
at 18:28:00
19/10 18:09:18
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik